Gizlilik Bildirimi

Bu web sitesi "bodrumkiralikevler.com" Eva Villa ve Yat İşletmeciliği Turizm Ticaret Limited Şirketi'ne aittir.

Bu bildirimde Eva Villa ve Yat İşletmeciliği Turizm Ticaret Limited Şirketi kısaca Eva Villa olarak anılacaktır.

Eva Villa, bu web sitesinde bulunan formlar aracılığıyla girdiğiniz ve veritabanımızda kayıt altına alınan isminiz, elektronik posta adresiniz, iş ve ev adresiniz, telefon numaranız ve varsa diğer kişisel bilgileriniz üçüncü bir kişiye satmayacağını, kiralamayacağını veya kullandırmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. 

Eva Villa, bu sitenin yapımını, bakımını, yer sağlayıcılığını üstlenen bireylerin, işletmelerin ve üçüncü bir tarafın kullanımından kaynaklanan doğrudan veya dolaylı, ziyan veya hasardan ötürü sorumlu tutulamaz. 

Eva Villa, kişisel bilgilerinizi aşağıdaki amaçlar için kullanacaktır:
Satın aldığınız hizmet ya da ürünleri size ulaştırmak veya bu hizmet ve ürünler için sizle iletişim kurmak,
Kiralama hizmeti alıyorsanız, aracılık ettiğimiz ev sahipleri ile iletişim kurabilmenizi sağlamak,
Size basılı yayınlar ya da diğer yazışmaları göndermek,
Size elektronik posta ile basın bültenleri ya da bildirimler göndermek.

Ayrıca, Üyelik Bilgilerinizdeki bazı alanlar, rezervasyon taleplerinizi bildirdiğiniz formlar yolu ile elde ettiğimiz veriler, yorumlarınız, şikayetleriniz gibi web sitemiz aracılığı ile elde ettiğimiz bilgiler, sitemizin geliştirilmesi ve ziyaretçilerimize daha iyi hizmet vermek üzere web sitemizin geliştirilmeyi ve ayrıca işletmemizin çalışma programları için istatistik veriler olarak kullanılmaktadır.

Bilgilerinizin üçüncü şahıslara açılması:
Eva Villa, iletişim bilgisi olarak formalara girdiğiniz telefon numaralarından birini veya birden fazla sayıda telefon numaranızı aşağıdaki koşullarla yayınlar.
Bu web sitesine yayınlanmak üzere ve koşullarımızı karşılayan özelliklerde ilan girer ve üyelik bilgilerinizde herhangi bir telefon numaranızın yanında bulunan "bu telefon numarası ilanlarımda görünsün" seçeneğini işaretlerseniz, telefon numarası ya da telefon numaralarınız ilanınızın göründüğü bölümde yayınlanır.

İlanlarınızda görünmesi için izin verdiğiniz telefon numaralarınız dışındaki kişisel bilgilerinize, sadece Eva Villa yetkili personeli ve Kişisel Bilgilerinizi gizli tutmayı kabul etmiş üçüncü kişiler erişebilir. 

Eva Villa, bu web sitesinde yer alan bağlantılar ile ulaşacağınız üçüncü kişilere veya işletmelere ait web sitelerinin gizlilik ilkeleri hakkında sorumluluk kabul etmez. 

Eva Villa  Anti-Spam Politikası:
Eva Villa Spam e-postaların son derece rahatsız edici olduğunun bilincindedir. Bu nedenle üye onayı olmaksızın ve yukarıda belirtilen amaçlar dışında kalan, talep edilmemiş e-postalar göndermeyeceğini kabul eder. 

Talep etmediğiniz halde, bu web sitesi'nden geldiğini düşündüğünüz e-postalar varsa musterihizmetleri@evabodrum.com adresine mail gönderebilir veya 0252 319 1528 numaralı telefondan ulaşarak şikayetinizi bildirebilirsiniz.

Lütfen bunu da unutmayın. Web sitemize tarafınızdan girilmiş tüm veriler üzerindeki hak ve sorumluluklar tamamıyla, Eva Villa'ya aittir. 

Sizin için seçtiğimiz evler

Yayınlanan fiyatlar, başlangıç fiyatlarıdır. Kiralama tarihlerinizde farklı fiyatlar uygulanabilir. Güncel fiyatlar için lütfen ilanın açıklama sayfasına bakın.

750 TL

Günlük

Bitez Gümbet Arası Üst Kat
Kesintisiz Deniz Manzaralı 2+1
Lüks Yazlık

2 Oda - 1 Yaşam O. - 1 Banyo
 Gümbet Mh., Bodrum, Türkiye

Bodrum Gümbette deniz manzaralı modern eşyalı 2+1 yazlık villa. Bu ortak yüzme havuzlu kiralık yazlık villa, Bodrum Gümbet mahallesindedir. Villanın bulunduğu sitede, büyük bir ortak yüzme havuzu, sauna, jakuzzi, fitness salonu ve kapalı otoparka ile güvenlik vardır.

Whatsapp İletişim