Bodrum Villa Kiralama

BLOG

Bodrum, Fethiye ve çevreleri için verdiğimiz villa Kiralama hizmetimiz, zor beğenen müşterilerimizin de beğeneceği yüzlerce villa ve daireden oluşan portföyümüzle gerçekleştirilmektedir. Tüm yıl boyunca çalışmış ve tatili düşlemiş konuklarımızın sorunsuz bir tatil geçirmeleri için ihtiyaçlarına eksiksiz karşılık verecek, konforlu, güvenli kiralık yazlık evler sunuyoruz. 

Bodrum ve Fethiye'de çeşitli bölgelerde, denize ve eğlenceye yakın apart daireler, villalar ya da huzur isteyenler için gözden uzak, özel bahçeli havuzlu villalar, müşterilerimizi bekliyor.  Muhafazakar aileler içinde seçeneklerimiz var. Bodrum'da ne yazık ki havuzları tamamen muhafazalı villa sayısı az ancak yine de muhafazakar aileler içinde seçeneklerimiz var. Bu gözden uzak, havuzları etraftan görünmeyen kiralık yazlık villa az sayıda olduğunu hatırda tutarak, erken rezervasyon yaptırmanız yararlı olacaktır.

Bodrum'da villa kiralama hizmeti geçmişimiz 10. yılına geldi. Villa Kiralama Hizmetine başladığımız yıllarda bu hizmet henüz bu kadar popüler değildi. O tarihten bu güne villa kiralama hizmeti çok değişti, biz değişmeden kaldık. İlk günlerde müşterilerimize verdiğimiz değer ne ise bugünde aynı değeri veriyoruz. Sezon sonu başarımızı maddi kazancımızla değil, mutlu ayrılan müşteri sayımızla ölçüyoruz. Mutlulukla söyleyebileceğimiz şey, evlerde oluşabilen küçük teknik arızalar, bölge alt yapısı ile yaşanabilen sorunlar dışında müşterilerimizle sorunlar yaşamadık.

Biz tatilcilerin tüm yıl boyunca iyi bir tatil için hayal kurduklarını ama tatil için çok kısıtlı bir süreyi kullanabildiklerini biliyoruz. Bizde oldukça kısa bir sezonu çok yoğun bir tempoda geçiriyoruz. Bu süreçte her iki taraf içinde herşeyin sorunsuz olması, işlerin yolunda gitmesi gerekiyor. İşte bu nedenlerle portföyümüze aldığımız kiralık villalar ve yazlık evler konusunda oldukça titiz davranıyoruz. Sorun çıkarabilecek evleri, çevre nedeniyle sorun olabilecek villaları portföyümüze almıyoruz. Böylece, süreci minimum sorunla aşıyoruz.

Bir yazlık ev veya villa kiralamayı düşünüyorsanız, çevre hakkında bilgiye ihtiyacınız varsa, villa kiralama hizmetimizle ilgili daha fazla bilgi istiyorsanız bizi telefonla arayabilir veya mail yolu ile ulaşabilirsiniz.

 

Yazar: Diğer makaleleri

Site Yöneticisi

Bodrum Villa Kiralama hakkında onaylanmış yorum yok.

Bunun için bir yorum yaz

Email adresin hiç yerde yayınlanmayacak
Başka bir güvenlik kodu almak için görsel üzerine tıklayın.

Bunlar ilginizi çekebilir

Bodrum Villa Kiralama

Bodrum Villa Kiralama

04 08:31:53 Haziran 2011 yazıldı

Bodrum Villa Kiralama hizmeti, müşterilerimizin tatillerini istedikleri konfora sahip villalarda geçirmeleri için verdiğimiz bir hizmettir. İyi bir ta...

Ev sahipleri, evinizi değerlendirin

Ev sahipleri, evinizi değerlendirin

07 15:49:55 Aralık 2015 yazıldı

Bir yazlık eviniz var ve uzun süre kalamıyor musunuz? Yazlık evinizin boş geçen günlerinde kiralamayı düşünürseniz evinizi değerlendirebiliriz....

Haydi tatile

Haydi tatile

27 22:24:38 Mart 2011 yazıldı

 Bahar geldi, hemen ardından yaz var. Tatil planlarınızı yaptınız mı?

Sizin için seçtiğimiz evler

Yayınlanan fiyatlar, başlangıç fiyatlarıdır. Kiralama tarihlerinizde farklı fiyatlar uygulanabilir. Güncel fiyatlar için lütfen ilanın açıklama sayfasına bakın.

750 TL

Günlük

Bitez Gümbet Arası Üst Kat
Kesintisiz Deniz Manzaralı 2+1
Lüks Yazlık

2 Oda - 1 Yaşam O. - 1 Banyo
 Gümbet Mh., Bodrum, Türkiye

Bodrum Gümbette deniz manzaralı modern eşyalı 2+1 yazlık villa. Bu ortak yüzme havuzlu kiralık yazlık villa, Bodrum Gümbet mahallesindedir. Villanın bulunduğu sitede, büyük bir ortak yüzme havuzu, sauna, jakuzzi, fitness salonu ve kapalı otoparka ile güvenlik vardır.

Whatsapp İletişim